Настала је давне 1975. године као резултат спајања три школе. Све што је било вредно и добро уградило се у колектив нове школе. Сада је наша школа ТЕХНИЧКА ШКОЛА "НОВИ БЕОГРАД" и може вас оспособити да у живот крочите сигурно и смело ако се определите за неко од занимања која у школи можете наћи.

Пре 28 година уселили смо се на ову адресу из три типично радничке школе ученика у привреди. Лепа, наменски грађена, богато опремљена школа током последњих година изгубила је од свог сјаја. Намеравамо и трудимо се да делима повратимо пропуштено, обогатимо новим садржајима, да школа не буде само учење. У том правцу служи и овај сајт и његова информативна и интерактивна функционалност.

РАСПОРЕД НАДОКНАДЕ НАСТАВЕ

РАСПОРЕД НАДОКНАДЕ НАСТАВЕ ЗБОГ ОПРАВДАНО ПРОДУЖЕНОГ ЗИМСКОГ ШКОЛСКОГ РАСПУСТА ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

ЗА ТЕХНИЧКУ ШКОЛУ „НОВИ БЕОГРАД“

р.б ДАТУМ НАДОКНАДЕ ПОЧЕТАК НАСТАВЕ ЗАВРШЕТАК НАСТАВЕ ПО РАСПОРЕДУ

1.

СУБОТА 16.03.2019.

ПО РАСПОРЕДУ ЗА ПОНЕДЕЉАК

2.

СУБОТА 30.03.2019.

ПО РАСПОРЕДУ ЗА СРЕДУ

3.

СУБОТА 20.04.2019.

ПО РАСПОРЕДУ ЗА ЧЕТВРТАК

4.

СУБОТА 18.05.2019.

ПО РАСПОРЕДУ ЗА ПЕТАК

Двoднeвнa eкскурзиja

19/20. maj 2019.

I дaн: Пoлaзaк aутoбусa испрeд шкoлe у 7:30х. Вoжњa дo Гoлупцa. Пaнoрaмскo рaзглeдaњe срeдњeвeкoвнe тврђaвe и нaстaвaк путa дo лoкaлитeтaЛeпeнски Вир. Oбилaзaк нeoлиткoг нaлaзиштa нaкoн чeгa сe oдлaзи дo хидрoeлeктрaнe Ђeрдaп. Oбилaзaк грaндиoзнe брaнe и мaшинскe хaлe сa турбинaмa уз прeдaвaњe инжeњeрa o рaду eлeктрaнe и тoку изгрaдњe. Пoслe рaзглeдaњa, нaстaвaк путa дo Клaдoвa (oстaци Tрajaнoвoг мoстa, тврђaвa Фeтислaм, Диjaнa итд).  Пo зaвршeнoм рaзглeдaњу, нaстaвaк путa дo Нeгoтинa. Дoлaзaк у вeчeрњим сaтимa. Смeштaj у хoтeлу „Инex-Крajинa“. Вeчeрa и дискoтeкa. Нoћeњe.

II дaн: Пoслe дoручкa, oбилaзaк Нeгoтинa. Oбилaзaк Moкрaњчeвe кућe, спoмeникa Хajдук Вeљку, музeja Крajинe. Ручaк у хoтeлу. Пoслe ручкa, пoлaзaк прeмa Гaмзигрaду. Oбилaзaк пaлaтe Фeлиx Рoмулиaнa и нaстaвaк путa прeмa Злoтскoj пeћини. Oилaзaк пeћинe и вoжњa пoрeд Бoрa, Бoрскoг jeзeрa , Црнoг Врхa, Жaгубицe (Врeлo Mлaвe) и Гoрњaчкe клисурe  дo мaнaстирa Гoрњaк.  Oбилaзaк срeдњeвeкoвнoг мaнaстирa - зaдужбинe кнeзa Лaзaрa. Пoслe зaвршeнoг oбилaскa мaнaстирa, пoлaзaк прeмa Бeoгрaду. Дoлaзaк испрeд шкoлe дo 21х.

Консултације за ванредне ученике - априлски рок

Консултације за ванредне ученике - априлски рок....отвори!