Настала је давне 1975. године као резултат спајања три школе. Све што је било вредно и добро уградило се у колектив нове школе. Сада је наша школа ТЕХНИЧКА ШКОЛА "НОВИ БЕОГРАД" и може вас оспособити да у живот крочите сигурно и смело ако се определите за неко од занимања која у школи можете наћи.

Пре 28 година уселили смо се на ову адресу из три типично радничке школе ученика у привреди. Лепа, наменски грађена, богато опремљена школа током последњих година изгубила је од свог сјаја. Намеравамо и трудимо се да делима повратимо пропуштено, обогатимо новим садржајима, да школа не буде само учење. У том правцу служи и овај сајт и његова информативна и интерактивна функционалност.

Консултације за ванредне ученике - фебруарски рок

Консултације за ванредне ученике - фебруарски рок....отвори!

ОБАВЕШТЕЊЕ

Новогодишњи/божићни ђачки распуст траје од понедељка 31.12.2018. до уторка 08.01.2019.године.

Последњи дан наставе у 2018. години је петак 28.12.2018.

Ученици се враћају на наставу у среду 09.01.2019. преподне од 745 сати