Youth.RS ( "Youth Dot RS" ) je fanzin za mlade u Srbiji i to je ručno izrađena, amaterska publikacija koju izdaju entuzijasti iz ljubavi.Youth.RS razmenjuje ideje, energiju, lokalne akcije, razvija koordinaciju lokalnih kancelarija za mlade, omladinskih grupa i aktivnih pojedinaca korišćenjem mogućnosti interneta za regrutaciju, mobilizaciju, koordinaciju, edukaciju i informisanje mladih ljudi. Zadatak nam je da senzibilišemo i osnažimo mlade za pokretanje akcija i realizovanje projekata u lokalnoj sredini.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНИХ, МАТУРСКИХ И СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИХ ИСПИТА ЗА ВАНДРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК...pdf

Консултације за ванредне ученике - октобарски рок

Консултације за ванредне ученике - октобарски рок....отвори!

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК...отвори!