[video:http://www.youtube.com/watch?v=XfOeonMl9Fk 400x300]
U ovom insertu: slavna srpska glumica Olivera Marković u ulozi nastavnice biologije

"Majstori, majstori" je jugoslovenski film iz 1980. godine u režiji Gorana Markovića. Dan odlaska čistačice jedne škole u penziju poklopi se sa dolaskom mladog inspektora koji treba da proveri prijavu jedne nastavnice protiv zamenika direktora te škole. Odlazak čistačice predstavlja idealnu priliku za još jednu sedeljku, naravno, o društvenom trošku. Dok se veselje priprema, ambiciozni inspektor otkriva da je škola, spolja sjajna, iznutra izjedena netrpeljivošću. Čistačica, udešena i našminkana i mladi inspektor, nošen žarom istrage, dospevaju na isto mesto - banket, koji preti da postane sve osim "dostojnog oproštaja".

Консултације за ванредне ученике - октобарски рок

Консултације за ванредне ученике - октобарски рок....отвори!