[video:http://www.youtube.com/watch?v=qyKSe_N2Dkk&feature=related 400x300]

"Плава гробница" је назив који се користи за море око острвцета Вида (недалеко од Крфа) на ком су током Првог светског рата сахрањивани српски војници. Ово потресно место инспирисало је Милутина Бојића да напише своју чувену песму "Плава гробница".
-----
Marko Bjeletić i Petar Šumonja, diplomirani studenti Filmske i TV montaže u klasi prof. Gordane Zafranović, montirali su, uz mentorstvo svog profesora Andrije Zafranovića, film "Plava grobnica" rediteljke Jasmine Vujnović-Milošević. Ovaj film, nastao u saradnji RTS-a i Ministarstva kulture Republike Srbije, nagrađen je Bronzanim vitezom na 18. Međunarodnom filmskom festivalu "Zlatni vitez".

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШК. 2017/18. ГОДИНЕ

- РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШК. 2017/18. ГОДИНЕ IV разред ....pdf

- РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ И ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШК. 2017/18. ГОДИНЕ I, II И  III разред...pdf

РАСПОРЕД ПРИПРЕМНЕ НАСТАВЕ