[video:http://www.youtube.com/watch?v=tKKCMn7RcLc 400x300]
Кошутњак филм & Радио телевизија Србије

Период бурног XIX века у српској историји оставио је дубоке корене. Стекавши међународно признање на Берлинском конгресу 1878. године, Србија је недуго затим 1882. г. постала и Краљевина на челу са династијом Обреновић и сада првим краљем модерне српске државе, Миланом. Како је ова династија неславно завршила своје постојање 1903. г. на чело Србије су поново дошли потомци Карађорђеви, који су славно водили Србију кроз два Балканска рата, а потом и херојски кроз Први светски рат, да би по завршетку истог своју крвљу стечену државу заменили за једну југословенску.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНИХ, МАТУРСКИХ И СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИХ ИСПИТА ЗА ВАНДРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК...pdf

Консултације за ванредне ученике - октобарски рок

Консултације за ванредне ученике - октобарски рок....отвори!

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК...отвори!