Zadaci za test iz računara i programiranja - III razred

1.  Napiši algoritam i program za izračunavanje prosečne vrednosti od n unesenih realnih brojeva. Rezultat štampaj sa dve decimale.

2. Napiši algoritam i program za štampanje prirodnih brojeva između 40 i 60 koji su deljivi sa 3.

3. Napiši algoritam i program koji od 15 brojeva zadatih na ulazu, štampa samo one koji su deljivi sa 3.

4. Napiši algoritam i program koji od n realnih brojeva zadatih na ulazu izračunava sumu onih koji su veći od 0.

5. Napiši algoritam i program koji od n realnih brojeva zadatih na ulazu izračunava sumu. Ako je n manje od 3 štampaj "Izračunaj to sam"

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНИХ, МАТУРСКИХ И СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИХ ИСПИТА ЗА ВАНДРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК...pdf

Консултације за ванредне ученике - октобарски рок

Консултације за ванредне ученике - октобарски рок....отвори!

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК...отвори!