У нашoј школи од 2004.године, као  ученичка организација, постоји и ради Ученички парламент.

Смисао и циљ рада Ученичког парламента је да помогне остваривању и изражавању права на образовање ученика, пре свега, кроз партиципацију ученика у одлучивању у школи, разним активностима школског живота, иницијативама и акцијама, комуникацији и сарадњи са другим институцијама у локалној заједници, Парламентима других школа.
Такође, циљ рада Ученичког парламента је и да помогне артикулисању ученичких потреба у наставним и ваннаставним активностима, формирању критичког мишљења и одговорности ученика, као и развијању самеинституције  Ученичког парламента.
У току свог десетогодишњег постојања Ученички парламент наше школе учествовао је и имао успеха у сарадњи, такмичењима, дебатама и конференцијама  које су организоване  а 2006. године представници нашег Учeничког  парламента освојили су прво место у дебати на Националној конференцији  за европски парламент младих. Парламент има свој Правилник о раду као  и  Програм рада који се планира сваке школске године.

Координатор у раду Учeничког парламента
Љиљана Кузмановић, наставник

Консултације за ванредне ученике - фебруарски рок

Консултације за ванредне ученике - фебруарски рок....отвори!

ОБАВЕШТЕЊЕ

Новогодишњи/божићни ђачки распуст траје од понедељка 31.12.2018. до уторка 08.01.2019.године.

Последњи дан наставе у 2018. години је петак 28.12.2018.

Ученици се враћају на наставу у среду 09.01.2019. преподне од 745 сати