Посета 19.06.2017

У сарадњи са компанијом „DELTA TERM“ d.o.o. Београд организована је посета представника компаније “SLOVARM” из Словачке. SLOVARM, члан Energy Group Slovarm  је кључни произвођач кућне и стамбене опреме, као и компоненте за дистрибуцију ваздушне, хладне и топле воде, паро и централног гријања у централној и источној Европи.

slovarm1  slovarm2

Компанија “SLOVARM” донирала је Техничкој школи Нови Београд већу количину фитинга за хладну и топлу воду, дистрибуцију паре, грејних компоненти, малих фитинга, саставних компоненти и регулационих фитинга. Дониран је и ручни алат за прес фитинг и одговарајући сетови уложака за прес алат. Алат и опрему   уручила је, Марија Дурандзи, директор компаније Slovarm Beograd, чланица Energy Group из Словачке.

Ова донација послужиће као вредно учило унапређењу наставе и стицању практичних искустава средњошколаца на пословима грејне И расхладне технике, што ће резултирати вишим нивоом стеченог знања будућих стручњака у овој области.
Овом приликом договорена је и посета стручњака компаније “SLOVARM” у циљу едукације и увида у практичан рад професија за које се млади нараштаји школују.

РАСПОРЕД НАДОКНАДЕ НАСТАВЕ

РАСПОРЕД НАДОКНАДЕ НАСТАВЕ ЗБОГ ОПРАВДАНО ПРОДУЖЕНОГ ЗИМСКОГ ШКОЛСКОГ РАСПУСТА ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

ЗА ТЕХНИЧКУ ШКОЛУ „НОВИ БЕОГРАД“

р.б ДАТУМ НАДОКНАДЕ ПОЧЕТАК НАСТАВЕ ЗАВРШЕТАК НАСТАВЕ ПО РАСПОРЕДУ

1.

СУБОТА 16.03.2019.

ПО РАСПОРЕДУ ЗА ПОНЕДЕЉАК

2.

СУБОТА 30.03.2019.

ПО РАСПОРЕДУ ЗА СРЕДУ

3.

СУБОТА 20.04.2019.

ПО РАСПОРЕДУ ЗА ЧЕТВРТАК

4.

СУБОТА 18.05.2019.

ПО РАСПОРЕДУ ЗА ПЕТАК

Двoднeвнa eкскурзиja

19/20. maj 2019.

I дaн: Пoлaзaк aутoбусa испрeд шкoлe у 7:30х. Вoжњa дo Гoлупцa. Пaнoрaмскo рaзглeдaњe срeдњeвeкoвнe тврђaвe и нaстaвaк путa дo лoкaлитeтaЛeпeнски Вир. Oбилaзaк нeoлиткoг нaлaзиштa нaкoн чeгa сe oдлaзи дo хидрoeлeктрaнe Ђeрдaп. Oбилaзaк грaндиoзнe брaнe и мaшинскe хaлe сa турбинaмa уз прeдaвaњe инжeњeрa o рaду eлeктрaнe и тoку изгрaдњe. Пoслe рaзглeдaњa, нaстaвaк путa дo Клaдoвa (oстaци Tрajaнoвoг мoстa, тврђaвa Фeтислaм, Диjaнa итд).  Пo зaвршeнoм рaзглeдaњу, нaстaвaк путa дo Нeгoтинa. Дoлaзaк у вeчeрњим сaтимa. Смeштaj у хoтeлу „Инex-Крajинa“. Вeчeрa и дискoтeкa. Нoћeњe.

II дaн: Пoслe дoручкa, oбилaзaк Нeгoтинa. Oбилaзaк Moкрaњчeвe кућe, спoмeникa Хajдук Вeљку, музeja Крajинe. Ручaк у хoтeлу. Пoслe ручкa, пoлaзaк прeмa Гaмзигрaду. Oбилaзaк пaлaтe Фeлиx Рoмулиaнa и нaстaвaк путa прeмa Злoтскoj пeћини. Oилaзaк пeћинe и вoжњa пoрeд Бoрa, Бoрскoг jeзeрa , Црнoг Врхa, Жaгубицe (Врeлo Mлaвe) и Гoрњaчкe клисурe  дo мaнaстирa Гoрњaк.  Oбилaзaк срeдњeвeкoвнoг мaнaстирa - зaдужбинe кнeзa Лaзaрa. Пoслe зaвршeнoг oбилaскa мaнaстирa, пoлaзaк прeмa Бeoгрaду. Дoлaзaк испрeд шкoлe дo 21х.

Консултације за ванредне ученике - априлски рок

Консултације за ванредне ученике - априлски рок....отвори!